Na trhu od roku 1994

ROKA Industry, spol. s r.o. | Jak se k nám dostanete | Kontakty

DeutschEnglishČesky

Jste na stránce: ROKA Industry, spol. s r.o. / Kontakty

Kontakty

ROKA Industry, spol. s r.o.

Emilie Dvořákové 886
415 01 TEPLICE
Česká republika

: 48292982 (obchodní rejstřík)
DIČ: CZ48292982 (registr plátců DPH)

Firma byla zapsána v obchodním rejstříku vedeným KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 5195

Kontaktní údaje

Tel: +420 417 577 296
Tel: +420 417 538 580
Tel: +420 417 532 763
Fax: +420 417 536 452
Mobil: +420 724 870 326
E-mail: firma@roka-teplice.cz

GPS: 50°39'21.610"N, 13°49'57.705"E (mapa)

Pracovní doba

Obchodní oddělení:
Po - Pá 7.00 - 15.00 hod. 

Sklad:
Po - Pá 6.00 - 14.30 hod.


Vedení společnosti, sekretariát, zásobování

fotografie Generální ředitel
Pavel Kneip
kneip@roka-teplice.cz

fotografie Sekretariát, BOZP
Jana Strejcovská
firma@roka-teplice.cz
strejcovska@roka-teplice.cz

fotografie Manažer kvality a nákupu
Jan Novák
novak@roka-teplice.cz

Ocelové a nerezové konstrukce

fotografie Manažer prodeje a technologie
Pavel Šiška
siska@roka-teplice.cz

fotografie Manažer výroby
Antonín Polášek
polasek@roka-teplice.cz

fotografie Technolog, svařování
Tomáš Patera
patera@roka-teplice.cz

fotografie Obchodní oddělení
Petra Ingrišová
laser@roka-teplice.cz
ingrisova@roka-teplice.cz
přímý tel. 417 532 764

Účetní

   
Ing. Stanislava Desenská hlavní účetní, HR desenska@roka-teplice.cz
Lucie Seibtová   účetní  seibtova@roka-teplice.cz

Laser

   
Miroslav Klaus programátor klaus@roka-teplice.cz
Nikola Ferstel  programátor ferstel@roka-teplice.cz

Technologie, konstrukce

   
Jan Patera    technolog patera.jan@roka-teplice.cz
Ing. Michal Čermák konstruktér cermak@roka-teplice.cz

Výroba, kontrola

   
Ondřej Majer mistr-laser majer@roka-teplice.cz
Lukáš Fork kontrolor fork@roka-teplice.cz
Miroslav Klíma kontrolor svařování klima@roka-teplice.cz

 


Mapa sídla firmy